Що таке інвестиції

У поняття інвестиції, кожен вкладає свій зміст, найелементарніші поняття про інвестування можна отримати, вивчаючи книги Роберта Кіосакі, але ці знання, в повному обсязі застосовувати поки, не можна …, але частково вже можна!

Грамотні інвестиції invest in Kyiv — це вкладення в своє майбутнє!

Саме зрозуміле вкладення — це в знання про здоров’я, але більшість слід правилу «Що маємо не бережемо, втративши плачем.»

Вкладення в своє навчання професії, є теж інвестиціями. Правда більшість живе не своїм життям, підкоряючись волі батьків або моди на професію, яка в даний момент користується попитом.

Інвестувати грамотно, можна тільки в те, що реально знадобиться в майбутньому!

Перше — це знання про здоров’я, друге, навчання тієї справи, професії, яке приносить найбільше задоволення і третє, треба вчитися вкладати, мінімум, десяту частину коштів в своє майбутнє, тобто в себе. За допомогою апаратно програмного комплексу Rofes, можна отримати інформацію про стан організму на даний момент.

Починати треба з виділення часу на майбутнє, тобто мінімум одну годину на день або день в тиждень, необхідно не просто мріяти, треба почати планувати, створювати образ того, що ви хочете і сильно захотіти здійснити!

Розглянемо більш докладно третій вид вкладення — інвестування в своє майбутнє.

Почати вчитися вкладати, можна в будь-який момент, коли ви усвідомили, що без цього далі жити не можна! Просте зберігання грошей в банку, в нерухомості або матеріальних цінностях, не є інвестуванням, це просто спроба зберегти зароблене.

Якщо людина не може зберегти і примножити те, що він заробив (накопичив) — це призводить до втрати стимулу в житті!

Духовне і матеріальне багатство, тісно пов’язані між собою!