Розробка інтернет-магазину

Замовте розробку магазину з нуля для ефективного продажу понад 1 000 ваших товарів

Ви помічаєте, що всі компанії малого та середнього бізнесу все частіше використовують активні продажі через інтернет? Відкрита статистика говорить, що інтернет-магазинами користуються вже 87% всіх користувачів в інтернеті. А ще в 2013-2015 році ця цифра не могла переступити позначку в 30%.

Digital-агентство «ТАЄМНИЦЯ SEO» пропонує для вас персональну розробку інтернет-магазинів під ключ. З нашою допомогою ви зможете активно продавати товари онлайн і спростити взаємодію з клієнтами. Готовий інтернет-магазин стане вашою ефективним майданчиком для просування бізнесу і підвищення числа заявок.

Схема роботи з нами

№1. Первинний аудит.

Після подачі вашої заявки та підтвердження замовлення наші маркетологи проведуть дослідження вашого бізнесу. Ми вивчимо цільову аудиторію, зберемо інформацію про продукцію, проведемо оцінку конкурентів і знайдемо ударні переваги, які дозволять забирати собі клієнтів.

№2. SEO.

-аналіз і аналітика.

Фахівці з просування зберуть необхідні дані і нададуть рекомендації, які на фінальній стадії розробки магазинів дозволять їм зайняти впевнене місце в пошукових рядках. Також ви можете також записатися на курс Seo та інтернет маркетинг.

№3. Дизайн і прототипування.

На основі затвердженого технічного завдання ми розробляємо макети всіх сторінок інтернет-магазину, виконуємо їх отрисовку і передаємо вам на узгодження.

№4. Верстка і тестування.

Вестальщік підключає проект на платформу, програмує функціональні модулі, налаштовує системи автоматизації та синхронізує магазин з інструментами на кшталт 1C. Також проводиться пошук і усунення помилок в роботі магазину.

№5. наповнення контентом.

Ми переносимо всю текстову інформацію та заповнюємо картки товарів. Детальний опис, характеристики та ціни дозволять вашим відвідувачам легко оцінювати товари і з упевненістю додавати їх в корзину.

№6. Підключення до хостингу.

Ми виконуємо перенесення сайту на постійний сервер, передаємо вам управління, а також проводимо навчання по подальшій самостійній роботі з усім функціоналом. Рекомендації дозволять вам в майбутньому вже самостійно додавати нові товари в каталоги і працювати з вхідними заявками.

Що ви отримаєте, якщо вирішите замовити розробку інтернет-магазину в агентстві ТАЄМНИЦЯ SEO?

При розробці під ключ наші фахівці ставлять 2 головні цілі — магазини повинні продавати і справлятися з покладеними на них завданнями. Для вас ми робимо не просто сайт. Це функціональний каталог товарів з можливістю підключення численних модулів (сервіси оплати, системи оповіщення, онлайн-консультанти, модулі доставки і інструменти для відстеження статистики).

Разом з готовими прототипами, макетами сторінок, дизайн-концепцією магазину і наповненими каталогами ви отримаєте комплексний ресурс, який працює виключно на збільшення прибутку і просування в пошукових системах.

В результаті нашої роботи ваш магазин протягом трьох місяців після запуску виявиться на перших сторінках пошукових систем Яндекс і Google.

Ви рятуєтеся від дорогої оренди приміщень.

Інтернет-магазин стане альтернативою стандартним роздрібним точкам продажу. Щомісяця ви зможете економити десятки тисяч гривень, позбувшись від оренди та обслуговування приміщень магазину.

Ви зможете скоротити штат співробітників.

Замість послуг численних продавців, консультантів і комірників, ви зможете обробляти замовлення силами 1-2 менеджерів. Це значно скоротить фінансові витрати по заробітній платі і дозволить завжди відстежувати ефективність онлайн-продажів.

Вам не доведеться постійно тримати товар у наявності.

Ви зможете регулювати обсяги закупівель з аналізу клієнтських заявок. Навіть, якщо товару немає в наявності, клієнти оформлять заявку і лояльно поставляться до очікування поставки.

Ви зможете легко організувати доставку в будь-яке місто

Інтегровані модулі доставки за допомогою кур’єрських служб дозволять вам отримувати клієнтів з інших регіонів. З мінімальними вкладеннями ви зможете розширити свій бізнес і знайти тисячі нових клієнтів.

Ви зможете швидко знайомити клієнтів з новим асортиментом і акціями

Просте управління каталогами з товарами дозволить вам швидко додавати новий асортимент і підключати до продажу бонусні акції. Повірте, саме в інтернет-магазинах навіть знижка в -10% призводить до нових заявками в цей же день.

Дізнайтеся про вигоди роботи з ТАЄМНИЦЯ SEO

Комплексна розробка під ключ професійною командою

Робота за договором з дотриманням точних термінів

1 місяць безкоштовного супроводу

Можливість покупки послуги в розстрочку

Більше 20 успішних робіт в портфоліо по запуску інтернет-магазинів