Як вибрати одяг, враховуючи тип фігури

На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвастатися ідеальними пропорціями тіла. У кожної леді свої прекрасні форми, що й робить нас індивідуальними та неповторними. А щоб завжди виглядати на всі 100%, необхідно вибирати саме той одяг, який гарно підкреслює «родзинки» та приховує недоліки. Саме вміння вдало обіграти навіть найпростіший образ говорить про наявність естетичного смаку. Як же навчитись підбирати наряд, враховуючи тип фігури? Поговоримо далі.

  1. Прямий тип. Якщо стегна і бюст однакового розміру з трохи меншою талією, для такої дами характерний прямий тип фігури. Щоб підкреслити риси свого тіла, краще вибрати одяг із завищеною талією. Спробуйте одягнути сукня прямого крою і поєднати її з широким поясом. Пояс створює ілюзію чітко визначеної талії. Якщо ви вирішили вишиті плаття купити у Львові, це дуже вдалий вибір. По-перше, українська вишивка завжди актуальна, а по-друге, такий наряд ідеальний для прямого типу фігури. Сукню вільного крою можна підв’язати широким поясом, що вдало виділить вашу талію.
  2. Грушоподібний тип. Якщо у вас чітко визначена талія з великими стегнами в порівнянні з бюстом і плечима, тоді у вас грушоподібний тип фігури. Найважливіше, що потрібно зробити – це підкреслити верхню частину тіла, додавши об’єм. Це створить ілюзію, що у вас фігура пісочного годинника і не підкреслить стегна. Спробуйте носити верхній одяг, які мають прикраси на бюсті або на плечах, але все одно підкреслюють талію. Гарно виглядають об’ємні українські вишиванки зі спідницями чи брюками, які зроблять нижню частину тіла меншою.
  3. Тип фігури «яблуко» або О-силует. Якщо для вас характерна пропорційно більша верхня частина тіла з широкими плечима і тонкими стегнами, тип вашої фігури називається яблуко або О-силует. Щоб одягнути приховати недоліки, оберіть одяг, який визначатиме вашу талію і додає більше екстравагантності нижній частині тіла, наприклад, штани з прикрашеними кишенями або пишні спідниці А-силуету. Акцент нижньої половини врівноважує верхню частину тіла і забезпечує більш збалансований вигляд.
  4. Пісочний годинник. Якщо ваші стегна і бюст однакового розміру, чітко визначена талія, ви щаслива володарка типу фігури пісочний годинник. Головне, щоб одяг виглядав пропорційно. Можна одягати майже все: більшість типів штанів, наприклад, з високою талією і спідниці прямого крою або вузькі джинси.

Пам’ятайте, підібрати ідеальний гардероб набагато простіше, коли ви знаєте, що найкраще вам пасуватиме.